11 октября 2012 г.

Талісман для Козерога


 Циркон — прозорий камінь. Він сприяє розвитку розумових здібностей свого власника, зміцнює пам'ять, підвищує кмітливість. Циркон талісман мандрівників, він охороняє від злодіїв і грабіжників.Гранати — талісмани усіх люблячих, тому цими каменями обмінюються закохані. Також їх дарують як свідчення дружби. Гранати забезпечують власникові добрий настрій і веселі думки. Вони добре зберігають енергію. Гранати радять носити при запальних процесах та при високій температурі. Вважається, що вони допомагають при запаленні горла. Червоний гранат — при наявності таких якостей у людини, як чесність, доброта зарядиться енергією і працюватиме, як любовний талісман. Гранат на руці в такої людини допомагатиме в хвилини слабкості.

 Лазурит — напівпрозорий камінь яскраво-синього чи фіолетово синього відтінку. Цей камінь носити жерці і філософи. Він допомагає віднайденню правильного шляху. Лазурит здатний приймати негативну енергію, очищати її й віддавати людині. Лазурит лікує різні шкірні захворювання, епілепсію і ревматизм.

 У силеніті закладена енергія Місяця, тому його радять носити людям, народженим під час повні. Силеніт допомагає всім розлученим закоханим, а також розвиває дар красномовства свого хазяїна. Він посилює емоційність, розвиває інтуїцію, любов до домашнього вогнища. Надає мрійливість, м'якість, ніжність. 
Він запобігає епілептичні припадки, позитивно впливає на сечову систему.
Бірюза приносить добробут, достаток, охороняє свого власника. Вона допомагає у коханні й є жіночим каменем. Власниця бірюзи привертає до собі погляди чоловіків. Часто прикраси з бірюзи передаються по спадщині по жіночій лінії. Цей камінь посилює інтуїцію, робить людину честолюбною, хороброю, завбачливою. Бірюзу радять носити тим, хто потерпає від безсоння і тих, кого мучать нічні кошмари. Камінь зупиняє кровотечі і допомагає при родах. 

  Прикраси з хризолітом розкривають здатність пророкувати майбутнє. Хризоліт рекомендується носити людям із нестійкою нервовою системою. Він лікує заїкуватість, позбавляє нічних кошмарів і приносить спокійний сон.
 Обсидіан є прекрасним оберегом. Він здатний утримати людину від поганих вчинків, допомогти їй побачити свої недоліки. За стародавніми легендами, обсидіан застерігає від поганих вчинків і гріха, охороняє свого власника від пристріту і поганих людей, відхиляє негативні емоції. Також цей камінь допомагає концентрувати сили, відточує гостроту думки. Обсидіан - талісман практикуючих магів, вчених і натуралістів. Він сприяє розвитку ясновидіння, захистять від негативного впливу навколишнього світу, обереже від злих духів.
 Онікс - застосовується при захворюваннях нервової системи, депресіях. Добре знімає стреси. Сприяє емоційній рівновазі і самоконтролю. Оскільки онікс дуже тісно пов'язаний з матерією, його застосовують при нерішучості і надмірній недовірливості.Він підвищує потенцію, омолоджує. Добре укріплює пам'ять.
Онікс, облямований в срібло, ефективніше лікує хвороби серця і швидко усуває безсоння.

0 коментарі:

Отправить комментарий